Sosyalist Forum - Sosyalizm Okulu  

Ana Sayfa Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Go Back   Sosyalist Forum - Sosyalizm Okulu > SOSYALİSTFORUM > Üyelerden Duyurular

Üyelerden Duyurular Üyelerimizin SosyalistForum üyelerine yönelik duyuruları, mesajları

Konu Bilgileri
Kısayollar
Konu Basligi Hesabimin kilitlenmesini talep ediyorum
Cevaplar
2
Sonraki Konu
sonraki Konu
Görüntüleyenler

Görüntüleme
238
Önceki Konu
önceki Konu
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 04.Nisan.2019, 11:17   #1

devrimci_yoldaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
devrimci_yoldaş
Üyeliği durduruldu
Kullanıcı Profili
Üye No: 55493
Teşekkür Grafikleri
Ettiği Teşekkür: 0
2 Mesajına 2 Teşekkür Aldı
Standart Hesabimin kilitlenmesini talep ediyorum

Selamlar. ******* kelimesine uygulanan sansurden dolayi bu forumda yer almak istemedigim icin hesabimin kapatilmasini talep ediyorum. Yanlis anlasilmasin. Ben *******cu yada anti-*******cu degilim. Benim gozumde *******'un şahsi bir ozne olabilir fakat cumhuriyet tarihinde ******* nesnel bir kisidir. Mustafa kemal'e sonradan ******* isminin takilmasi da artik bir sekilde topluma mal olmus bir olgudur. Sosyalistler bicimlere degil kelimenin altinda yatan olguya takilmali. Eger ben sirf ******* kelimesine sansur uyguluyorum diye bir vatandasin bana onyargisi duymasina ve on yargi da benim bu vatandasa, cumhuriyetin kurulus yilinda solculara yapilan kotu muameleyi aktarabilmeme engel olacaksa ben bu tartismada ******* der gecerim. Kelimelere takilmam. Vatandasla ne dersim-tunceli polemigine, ne T.C-turkiye polemigine, ne PKK'da PKK'de polemigine, nede *******-m.kemal polemigine girerim. Benim polemigim onyargilari kirip vatandasin aklini kazanmaktir. Bu forumun maalesef onyargilari yikmak gibi bir anlayisi olmadigini, tam tersine kendisinin bir çocuk gibi onyargi yarattigini gordum.

Bu sebeple hesabimim kapatilmasini talep ediyorum.
devrimci_yoldaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04.Nisan.2019, 11:22   #2

Akseymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Akseymen
Aktif Üye
Kullanıcı Profili
Üye No: 42196
Teşekkür Grafikleri
Ettiği Teşekkür: 10,090
1,699 Mesajına 4,241 Teşekkür Aldı

Girip yazmazsın ..Olur biter...
Akseymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 04.Nisan.2019, 12:42   #3

devrimci_yoldaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
devrimci_yoldaş
Üyeliği durduruldu
Kullanıcı Profili
Üye No: 55493
Teşekkür Grafikleri
Ettiği Teşekkür: 0
2 Mesajına 2 Teşekkür Aldı

ne demek yazmazsın olur biter. bu hesabı kendi irademle açtım. fakat yanlış bir platformda olduğumu anladım ve şimdi bu platform ile ilgilimin kalmadığının hesabımın kapatılarak teyid edilmesini talep ediyorum. bu kadar basit. zorla burada mı tutacaksınız? tamam forumun işleyişinin bozulmaması için silinmesin. dursun mesajlarım fakat hesabımın kapatılmasını talep ediyorum. bunun da teknik olarak teyid edilmesini istiyorum. bu kadar basit.
devrimci_yoldaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil

Çark Dönecek Çekiç Vuracak Sosyalist İktidar Kurulacak!
Saat...